www.360-gr.com
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΑ Access

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΕΑ Access Empty ΕΑ Access

Δημοσίευση από deko10ole 4th Μάης 2016, 19:59

Παιδιά ξέρετε τι παίζει με το ΕΑ access?? Βασικά θέλω να βάλω έναν φίλο να μου το αγοράσει με Paypal γιατί δεν έχω, και λέει ότι του βγάζει μοναδική επιλογή region USA. Tι παίζει ακριβώς;
deko10ole
deko10ole
Junior Member
Junior Member

Αριθμός μηνυμάτων : 6
Registration date : 15/10/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΑ Access Empty Απ: ΕΑ Access

Δημοσίευση από Totti10 4th Μάης 2016, 23:00

Μεσα απο την κονσολα μπορεις να αγορασεις απευθειας με πιστωτικη η prepaid καρτα συνδρομη.Εγω προσωπικα πηρα με prepaid της Πειραιως,απλα μετα μεσα απο το σαιτ xbox.com πας στις συνδρομες και πατας να μην κανει αυτοματα αναννεωση οταν ληξει την επομενη φορα.
Υπαρχουν και προπληρωμενες καρτες που τις αγοραζεις και βαζεις τον κωδικο της συνδρομης.
Στο goldxbox.gr νομιζω εχει ο Τακης εκει και ea access εκτος απο τις συνδρομες για live
Totti10
Totti10
Xtreme Modder
Xtreme Modder

Αριθμός μηνυμάτων : 237
Ηλικία : 43
Τόπος : Θεσσαλονικη
Registration date : 23/10/2010

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΕΑ Access Empty Απ: ΕΑ Access

Δημοσίευση από bagos83 6th Μάης 2016, 10:26

με το ΕΑ access μπορεις κατεβασεις ολα τα παιχνιδια της ΕΑ για το Xbox One εκτος απο τα τελευταια.παιχνιδια μπορείς να παίξεις μονο για 10 ωρες το καθενα απο τους για οσο εισαι συνδρομης του ΕΑ access αν σταματησεις την συνδρομη τα παιχνιδια δεν παιζουν δεν ειναι οπως του gold τα παιχνιδια που οταν σταματησεις συνδρομη παιζουν κανονικα
bagos83
bagos83
Modder
Modder

Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ηλικία : 40
Τόπος : κρητη
Registration date : 14/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης